Inwestuj z głową / EFIX Dom Maklerski S.A.

Raport ekonomiczny

Inwestuj z głową

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym także w przyszłości, przez EFIX Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-131), przy ul. Abpa. A. Baraniaka 88A, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, Nr 133, poz. 883, z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i kontroli. Zgoda w każdym czasie może być odwołana.

Wyrażam zgodę na przesyłanie, środkami komunikacji elektronicznej, informacji handlowych przez EFIX Dom Maklerski S.A., na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.

Poznaj
odpowiedzi:

  • Co nas czeka na światowych rynkach akcyjnych w 2017 roku?

  • Jak wydarzenia polityczne w Europie wpłyną na zachowanie indeksów giełdowych w najbliższych miesiącach?

  • Czy zmniejszenie dostaw ropy wpłynie pozytywnie na jej cenę?

  • Co dalej z wyceną złota i miedzi?

Raport
przygotowali:

Nie czekaj dłużej

pobierz raport

Korzystaj z naszej
wiedzy i doświadczenia

Jako EFIX Dom Maklerski oferujemy produkty dopasowane do wymagań naszych Klientów oraz potrafimy odkryć atrakcyjne okazje inwestycyjne. Tutaj w uporządkowany sposób gromadzimy i analizujemy informacje, wnioskujemy i prognozujemy realizując transakcje.

Numer 1 w Polsce według Gazety Giełdy i Inwestorów PARKIET.