Raporty

Już wkrótce zapraszamy na codzienną dawkę najświeższych informacji, czyli „Raport poranny” EFIX DM. Tworzone przez naszych analityków materiały video, to gwarancja najważniejszych informacji w pigułce. Idealne na rozpoczęcie dnia na giełdzie. Waluty, towary i akcje - wszystko w jednym miejscu, z samego rana.

Analizy

Sprawdź gdzie najlepiej ulokować środki, jakie perspektywy mają poszczególne fundusze oraz które sobie najlepiej radzą. Analizy tygodniowe, miesięczne, specjalne i informacje rynkowe przedstawiane są na bieżąco, aby pomóc Ci podjąć właściwe decyzje inwestycyjne.
Przygotowane są przez analityków Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oraz analityków EFIX Dom Maklerski.

Jeżeli czujesz, że Twoje pieniądze mogłyby dla Ciebie lepiej pracować, skontaktuj się z nami!

fb tw yt ticker

Copyright 2018 by EFIX Dom Maklerski S.A.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej EFIX DOM MAKLERSKI S.A. mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią oferty zakupu lub sprzedaży instrumentów finansowych lub powstrzymania się od dokonania jakiejkolwiek transakcji. EFIX DM S.A. dokłada należytej staranności, aby materiały zawarte na stronie internetowej były rzetelne i profesjonalne, jednakże nie gwarantuje kompletności, poprawności i dokładności zawartych informacji. EFIX DM S.A. nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji Klienta podjętych na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej. EFIX DOM MAKLERSKI S.A nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie, zakłócenia włączności między użytkownikiem a serwisem oraz przerwy w dostępności strony internetowej. Inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem, które zostało opisane w dokumencie "Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instumenty". Treści zawarte w serwisie internetowym są własnością EFIX DOM MAKLERSKI S.A. i chronione są prawem autorskim przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U.1994 r., Nr 24, poz. 83 ze zmianami).