Numer 1 w Polsce

Według rankingu Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet

Zarządzanie portfelami

Pomagamy zarabiać pieniądze abyś mógł się zająć ważnymi sprawami

EFIX Dom Maklerski pomaga zarabiać pieniądze

Jesteśmy niezależną instytucją finansową kontrolowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. W odróżnieniu od większości domów maklerskich w Polsce, których główną działalnością jest prowadzenie rachunków maklerskich oraz wykonywanie zleceń,
EFIX Dom Maklerski specjalizuje się w pomnażaniu środków swoich Klientów poprzez usługi zarządzania. Naszym głównym celem jest realizacja zysku dla Ciebie!

~ Tomasz Marek, Członek zarządu EFIX DM

Tomasz Marek

Doradzimy w co zainwestować

Przytłaczająca większość produktów finansowych oferowanych w Polsce przynosi zysk tylko w okresie wzrostów na rynkach akcyjnych. EFIX Dom Maklerski oferuje produkty, dzięki którym możesz zarabiać zarówno podczas wzrostów jak i spadków cen. Niezależnie zatem od bieżącej koniunktury dobierzemy dla Ciebie odpowiednią usługę i doradzimy w co zainwestować w każdym czasie.

Wiedza i doświadczenie

Jako EFIX Dom Maklerski oferujemy produkty dopasowane do wymagań naszych Klientów oraz potrafimy odkryć atrakcyjne okazje inwestycyjne. Tutaj, w uporządkowany sposób, gromadzimy i analizujemy informacje, wnioskujemy i prognozujemy realizując transakcje. Świadczymy usługi prestiżowe, dbając o ich szczególną jakość. EFIX Dom Maklerski stosuje indywidualne podejście do potrzeb swoich Klientów.

Jesteśmy obiektywni i niezależni

Jako niezależna instytucja finansowa korzystamy z oferty wielu banków, domów maklerskich i funduszy inwestycyjnych. Nie jesteśmy nigdy stroną transakcji dbając przede wszystkim o interes naszych Klientów. Istotą rynków finansowych są ciągłe zmiany. W EFIX Dom Maklerski jesteśmy na to świetnie przygotowani oferując Klientom elastyczne i innowacyjne rozwiązania. Podejmowane przez nas decyzje i udzielane rekomendacje nie zależą od polityki spółek-matek i wytycznych płynących zza granicy. Jesteśmy w swoich ocenach obiektywni i niezależni dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawierane w Twoim imieniu transakcje służą pomnażaniu Twoich środków.

Inwestycje na całym świecie

EFIX Dom Maklerski specjalizuje się w dostarczaniu inwestorom usług opartych o notowania na międzynarodowych giełdach. Poza możliwością inwestowania w depozyty bankowe, obligacje oraz akcje polskich przedsiębiorstw posiadamy dostęp do rynków walutowych, metali szlachetnych, rynków energii, produktów spożywczych, indeksów giełdowych. Taka bogata oferta dostępnych rynków i ich codzienna analiza pozwala nam wybierać najlepsze okazje inwestycyjne dla naszych Klientów.

Portfele inwestycyjne

Prostota i przejrzystość inwestycji

Odbiorcami naszych usług są osoby o różnym poziomie wiedzy finansowej - dlatego dopasowujemy nasz język i sposób komunikacji do Klienta. Dbamy o to, aby nasz sposób mówienia był zrozumiały a nasz rozmówca w pełni świadomy podejmowanych decyzji. Każdemu Klientowi składamy szczegółowe raporty z wykonywanych przez nas zadań, które zawierają jasne informacje. Stosowane przez nas zasady powodują, że będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo podejmując decyzje finansowe.

Inwestuj z nami